15.01.2019, 23:52

На Прикарпатті в університеті знайшли гранату

Сьогодні, 15 січня, до поліції зателефонував мешканець обласного центру. Повідомив, що на вулиці Целевича на території кафедри фізичного лежить предмет, який схожий на гранату.

Як повідомили в прес-службі поліції Івано-Франківської області, небезпечний предмет виявили в Івано-Франківську на території кафедри фізичного виховання медуніверситету.

На місце події оперативно виїхали спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група та працівники інших служб. Поліцейські терміново евакуювали студентів і персонал навчального закладу.

Виявлений боєприпас перебував у надзвичайно небезпечному стані і міг спрацювати у будь-який момент. Цей боєприпас було знешкоджено методом розколу корпусу, а саме - проведено санкціонований вибух.

Після цього поліцейські обстежили територію, інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Наразі слідчі встановлюють, як граната потрапила на територію навчального закладу.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: