Двоє людей загинули внаслідок ДТП у Жидачівському районі на Львівщині, повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.
Вчора, 8 грудня, о 16:44 год до "Служби порятунку 101" надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Бориничі Жидачівського району.
На місце події негайно було відправлено рятувальні відділення 11-ої та 19-ої Державних пожежно-рятувальних частин.
Прибувши на місце, з’ясувалось, що 40-річний водій автомобіля марки "Lexus" не впорався з керуванням та зіткнувся з деревом.
Рятувальники провели роботи по деблокуванню 3-ох людей з понівеченого авто за допомогою бензоріза. Внаслідок ДТП загинув водій та пасажир автомобіля, ще одного пасажира рятувальники передали медикам з травмами середнього ступеня важкості, які в свою чергу госпіталізували його в Ходорівську районну лікарню.
Обставини події наразі з’ясовуються правоохоронцями.
Головне Управління ДСНС у Львівській області нагадує про дотримання правил дорожнього руху водіями, адже синоптики передають ожеледицю на дорогах, дотримуйтесь дистанції та не перевищуйте швидкості руху.
З початку року на території Львівської області внаслідок ДТП загинули 370 людей та 35 56 людей травмувались.
За темою
- На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
16.06.2026, 10:45
- Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
15.06.2026, 19:50
- Смертельна ДТП у Шептицькому: жінка загинула, ще четверо людей, серед них діти, у лікарні
14.06.2026, 13:14
- Велосипедист загинув під колесами авто на трасі Львів – Луцьк
11.06.2026, 10:22
- На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
08.06.2026, 13:33
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні