• Головна
  • Новини
  • На Львівщині цілобобово будуть розмитнювати авто на єврономерах

28.12.2018, 22:48

На Львівщині цілобобово будуть розмитнювати авто на єврономерах

Відділ митного оформлення «Скнилів» працюватиме цілодобово на час пільгового періоду розмитнення «євроблях».

Відділ митного оформлення «Скнилів», на якому розмитнюють авто на єврономерах на Львівщині, від завтра, 29 грудня і до 23 лютого працюватиме цілодобово. Про це інформує прес-служба Львівської митниці.

Таке рішення Львівська митниця ухвалила через значне збільшення кількості охочих розмитнити авто. До 22 лютого включно в Україні діє пільговий коефіцієнт на розмитнення.

Додамо, що регіональні сервісні центри МВС уже реєструють авто на єврономерах цілодобово, а Львівська митниця має окрему гарячу лінію для консультацій власників таких авто. Інформацію про стан оформлення авто можна дізнатися на онлайн-мапі.

Твоє місто

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: