За минулу добу ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил загострилася – бойовики 80 разів обстріляли українські позиції.
Про це повідомляє прес-центр ООС станом на 7:00 7 травня.
За інформацією штабу, найактивніші бойові дії велися у районах населених пунктів Кримське, Новотошковское, Луганське, Авдіївка, Піски, Троїцьке, Широкіно. Російсько-окупаційні війська 22 рази відкривали вогонь з артилерії і мінометів, двічі – з танка. Відзначається, що підрозділ Об'єднаних сил давали адекватну відповідь і вели активну оборону.
Уночі 7 травня бойовики проявляли активність на Луганському та Донецькому напрямках. Під час оборонних бойових дій за минулу добу загинув 1 український військовий, 4 - поранені. За даними розвідки, 3 військовиків серед окупантів загинуло, 5 поранені.
Фото Міноборони
За темою
- На Ізюмському напрямку наші ЗСУ ведуть активні бої з окупантами
03.04.2022, 11:23
- Бойові втрати противника станом на 2 квітня: особовий склад - 17 800 трупів
02.04.2022, 11:41
- Протягом поточної доби суттєвих змін в тактиці дій противника не відбулося - оперативна інформація станом на 24.00 25.03.2022
26.03.2022, 01:12
- Закарпатські штурмовики з підрозділу «Вовки» взяли у полон військових рф
22.03.2022, 00:50
- Збройні сили здійснюють контрнаступальні дії у визначених районах, - оперативна інформація станом на 24.00 18.03.2022
19.03.2022, 00:59
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні