• Головна
  • Новини
  • На Буковині затримали чиновника на хабарі за закордонні паспорти

26.02.2019, 22:30

На Буковині затримали чиновника на хабарі за закордонні паспорти

Співробітники СБ України викрили на систематичному одержанні хабарів завідувача сектору міського відділу Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від громадян за прискорення процесу видачі біометричних паспортів для виїзду за кордон, повідомили в прес-службу СБУ.

Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті після отримання майже восьми тисяч гривень за «позачергову» видачу шести закордонних паспортів.

У межах розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України кримінального провадження тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Операція із викриття зловмисника проводилася спільно зі слідчими Теруправління ДБР та Генеральною прокуратурою.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: