10.08.2018, 16:21

Москва назвала антиросійські санкції нелегітимними

Мова йде про санкції США, які будуть запроваджені у зв'язку зі "справою Скрипалів".

Як передає ТАСС, тему санкцій президент РФ Володимир Путін обговорив з постійними членами Ради безпеки Росії, повідомив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, пише ЄП.

"Зачіпалася тема можливих нових недружніх кроків з боку Вашингтона у вигляді торгових обмежень. Підкреслена повна нелегітимність подібних дій з точки зору міжнародного права", - заявив Пєсков.

Раніше прем’єр-міністр РФ Дмитрій Медведєв заявив, що подальше посилення економічних санкцій проти Росії Москва буде розцінювати як оголошення економічної війни.

Сполучені Штати в середу, 8 серпня, оголосили, що введуть нові санкції проти Росії у "справі Скрипалів".

Перший етап санкцій набуде чинності орієнтовно 22 серпня. На цьому етапі обмеження будуть помірними, але за 6 місяців у разі відмови РФ від співпраці може бути запроваджена друга хвиля санкцій.

Наразі США ще не ухвалювали рішення про те, що увійде до другого етапу санкцій проти РФ, але вже відомо, які варіанти будуть розглядатися.

Фото: Getty Images

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: