Дані поліції та УПЦ Московського патріархату трішечки розбіглися.
У п’ятницю, 27 липня, у хресній ході Української православної церкви Московського патріархату у Києві взяли участь близько 20 тисяч, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ України.
"За нашими даними, участь у заході УПЦ Московського патріархату з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України у Києві взяли близько 20 тисяч", – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
За даними представника МВС, публічний порядок під час ходи вірян забезпечили п’ять тисяч поліцейських, нацгвардійців та фахівців ДСНС. В цілому, ситуація була спокійною та контрольованою, зазначив Яровий.
Водночас інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП повідомив, що в хресній ході взяли участь 250 тисяч осіб.
"За нашими підрахунками, взяли участь 250 тисяч осіб. Це більше, ніж минулого року, і візуально це було відчутно, тому що хоча вулиці Києва широкі, не могли всіх вмістити", – сказав керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
Під час хресної ходи віруючих УПЦ МП в Києві поліція затримала трьох осіб.
В межах святкування річниці 27 липня віруючі УПЦ МП о 13:00 провели молебень на Володимирській гірці, потім – хресну ходу до Києво-Печерської Лаври.
28 липня хресну ходу проведуть віряни УПЦ КП від Володимирського собору до Володимирської гірки, потім там відбудеться молебень.
Фото: Київ Інформатор
За темою
- Адвокат по кримінальних справах: незламний щит справедливості під час війни
30.11.2024, 21:21
- У Києві трапилася масштабна автопригода з травмованими
14.04.2024, 12:23
- До Києва з візитом прибули два міністри уряду Португалії
05.02.2024, 16:48
- У Київській області пошкоджений інфраструктурний об’єкт через атаку дронів
19.11.2023, 11:20
- У Києві підпалили притулок для котів
24.09.2023, 14:18
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми