16.05.2018, 05:32
Між двома Кореями влізли Сполучені штати зі своїми військовими навчаннями
У Північної Кореї з'явилися невідкрадні справи перед зустріччю з південними сусідами.
Північна Корея скасувала заплановані переговори на високому рівні з Південною Кореєю через проведення спільних військових навчань Сеула та Вашингтона.
Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap, передає УП.
За інформацією, військові тренування Max Thunder військово-повітряних сил США та Південної Кореї є репетицією для вторгнення в КНДР та провокацією на тлі потепління міжкорейських зв'язків.
Переговори на високому рівні мали відбутися на південній стороні села Пханмунджом, яке є місцем для проведення переговорів між урядам обох країн Корейського півострова.
Планувалося, що на переговорах мова йтиме про подальші заходи, які обговорювалися на попередньому саміті між лідерами обох країн.
27 квітня лідер КНДР і президент Південної Кореї провели історичну зустріч у південній частині демілітаризованої зони, що розділяє дві країни.
Лідери двох країн домовилися закінчити війну, яка формально тривала майже 70 років, та досягнути повної денуклеаризації Корейського півострова.
28 квітня президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном та прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе можливі дату та місце проведення зустрічі з лідером КНДР.
Фото: Джерело
За темою
- Південна Корея першою у світі запустить 5G
03.04.2019, 16:03
- Лідери двох Корей погодили нову зустріч
06.09.2018, 08:32
- Добрий дипломатичний сигнал для КНДР
30.08.2018, 11:30
- Возз'єднання Корей на літній Олімпіаді
22.08.2018, 13:12
- Лідери двох Корей зустрінуться знову
13.08.2018, 17:57
Обговорення
Світ
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми