У жовтні мешканці Львівщини здали у поліцію 260 одиниць зброї та 93 спеціальних засоби. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.
Від 1 по 31 жовтня на Львівщині правоохоронці проводили місячник добровільної здачі зброї, під час якого кожен громадянин міг здати в органи поліції зброю, вибухівку, боєприпаси та спецзасоби, які зберігались без належних дозволів, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.
Так, мешканці добровільно здали у правоохоронні органи 260 одиниць зброї та 215 боєприпасів до них.
З них: нарізної армійських взірців – 15 од., мисливської нарізної – 16 од., мисливської гладкоствольної – 202 од., холодної – 26 од., саморобної – 1 од.
Також здано 93 одиниці спецзасобів та 236 боєприпасів до них. З них: газових пістолетів, револьверів – 57 од., пристроїв травматичної дії – 36 од.
Окрім того громадяни здали правоохоронцям 4 одиниці інших боєприпасів. З них: снарядів – 1 од., мін – 2 од., гранат – 1 од.
«Люди зберігають вдома зброю без відповідних документів з різних причин. У одних померли родичі, на яких вона була зареєстрована, у інших родичі виїхали за кордон, а рушниця залишилась – пояснень багато. Єдине правильне рішення - здати таку зброю правоохоронцям, тим більше у місячник добровільної здачі. У цей період людина, котра звернулась до поліції, звільняється від відповідальності за незаконне зберігання такої зброї. Ще раз нагадаю, що після відповідних перевірок її можна зареєструвати на себе і в подальшому користуватись на законних підставах. Цього разу ми розглядаємо таку можливість для власників 216 одиниць зданої зброї та спецзасобів», - зазначив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.
За темою
- 30 "Шахедів" за 24 години: військові встановили рекорд перехоплювачами Sting
18.04.2026, 12:47
- ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18.04.2026, 09:47
- Зеленський: війна в Ірані може вплинути на постачання зброї Україні
17.04.2026, 18:27
- На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
17.04.2026, 17:09
- У ГУР заявили, що Росія готує весняно-літній наступ і хоче захопити Донбас до вересня
17.04.2026, 12:26
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми