Євген Магда

політолог


04.09.2018, 17:35

Медведчук біля воріт

Причини появи підкреслено самозахопленного інтерв'ю п.Медведчука зрозумілі: його кремлівський господар, якого Медведчук називає "кумом", вважає, що ми з вами вже до них дозріли.

Причини появи підкреслено самозахопленного інтерв'ю п.Медведчука зрозумілі: його кремлівський господар, якого Медведчук називає "кумом", вважає, що ми з вами вже до них дозріли. Звідси і цифри у ньому, і багато іншого. Це їх "парад" у нашому інформаційному просторі.

Винних у цій ситуації багато: і влада, і ми з вами. І розрахунок, серед іншого, на зневіру та пошук винних. Це очевидно, як і те, що російські "інженери настроїв" ситуацію в Україні моніторять та готуються впливати на перебіг виборів.

Панікувати не варто, варто діяти. Зважено та асиметично. Демонструючи те, що українці демонструють з 2014 року, зокрема, вміння робити висновки з власних помилок. 

Нагадаю, що у гібридній війні почесної капітуляції не буде. Не передбачено. Якщо ми програємо, то незалежної України як такої не буде, станемо "ресурсом" Росії для наступу на ЄС.

Ми - не лише ті, що сидять у фб чи твіттері, ми - і ті, хто багато дивляться ТБ. Ці вибори замість України та українців ніхто не виграє.

Подумайте над цим хоча б стільки, скільки витратили на прочитання цього тексту.

Джерело site.ua

Фото Радіо Свобода

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: