З понеділка, 12 листопада, автобус №?47а змінить маршрут і буде курсувати до станції Підзамче, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Випуск автобусів на цьому маршруті збільшиться до 13. За словами управлінців, це покращить сполучення району. Раніше кінцевою зупинкою автобуса № 47а була площа Різні.
«З понеділка маршрут автобуса буде з просп. Червоної Калини через вул. Зелену, Пасічну, Личаківську і до станції Підзамче.
Таке рішення було прийнято внаслідок того, що управління транспорту ЛМР зафіксувало велику кількість людей на станції Підзамче в ранковий час. Зокрема, там зупиняються швидкісні поїзди «Інтерсіті», і пасажирам відтак постійно потрібно переміщуватися містом", — повідомив заступник директора львівського комунального АТП № 1 Олександр Струтинський.
На маршруті № 47а курсуватимуть 12-тиметрові автобуси МАЗ та «Електрон». Тепер їх на маршруті буде 13, а в салонах машин розмістять оголошення про зміну маршруту.
Нагадаємо, АТП № 1 стало переможцем в конкурсі на визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування за чотирма лотами і 5 листопада уклало договори на обслуговування 17 маршрутів, серед них також і на № 47а.
За темою
- У Львові з 15 червня скоротять кількість автобусів на частині міських маршрутів
10.06.2026, 17:12
- У Львові з 1 вересня збільшать кількість маршруток
31.08.2022, 15:18
- У Тернополі для пасажирів у вишиванках зробили безкоштовний проїзд
24.08.2022, 12:22
- У Львові відновили роботу ще три автобусні маршрути
28.03.2022, 13:53
- Три найпопулярніші поломки валідаторів у львівському транспорті
05.02.2022, 12:12
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні