Дорж Бату


29.10.2018, 13:06

Мандри "Кіборгів"

Разом з продюсерскою фільму «Кіборги» Іванною Дядюрою і прототипом одного з головних героїв стрічки Андрієм «Богемою» Шараскіним, погуляли тихим сонячним Йєльським Університетом . Поговорили про спільний проект.

Разом з продюсерскою фільму «Кіборги»  Іванною Дядюрою і прототипом одного з головних героїв стрічки Андрієм «Богемою» Шараскіним,  погуляли тихим сонячним Йєльським Університетом . Поговорили про спільний проект.

Але головне, що я хочу сказати, що серйозні стрічки, такі як «Кіборги», «Донбас», «Позивний Бандерас», потрібні. Я вважаю, що відзняти такий продукт у складних умовах і з таким бюджетом, це окремий, звісно, героїзм.

В нас було дуже мало часу і ми говорили дуже швидко, намагаючись впихнути якомога більше інформації один в одного, активно трясли головами, тому що думали про одне й те саме! Знаєте, коли відчуваєте «одну хвилю»?

А потім я довіз їх до потягу, котрий понесе їх у Нью-Йорк, де за пару годин, рівно о 17:00, за адресою:
32 Second Ave
New York, New York 10003 відбудеться показ «Кіборгів».

Показ відбудеться ще завтра і післязавтра за тією ж адресою, після чого творча група стрічки відбуває до Канади (Торонто приготуватись!) 

Фото автора

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: