27.12.2018, 23:29

Львів'янин потрапив до Книги рекордів Гіннесса

До Книги рекордів Гіннесса внесено досягнення львів'янина Олега Скавиша (відомий також як Тягнизуб), який зубами протягнув в Одеській області судно вагою 614 тонн.

Як передає кореспондент УНІАН, вручення Скавишу диплома, що підтверджує світовий рекорд, відбулося сьогодні в Одесі.

Як зазначив експерт Національного реєстру рекордів України Дмитро Яїцький, вручений сьогодні документ є ювілейним для нашої країни - Тягнизуб став 50-м українським рекордсменом-стронгменом, чиє ім'я внесено до Книги рекордів Гіннесса.

За словами президента Національного реєстру рекордів України Віталія Зоріна, випадок із встановленням і реєстрацією даного світового рекорду є унікальним. Він пояснив, що в дипломі зазначено дату «30 жовтня 2018 року» - цього дня в Одеській області - на території Іллічівського судноремонтного заводу - було офіційно зафіксовано вищеназване досягнення. Таким чином, на збір відповідних доказів для зарубіжних фахівців, оформлення документів і безпосередньо реєстрацію пішло менше двох місяців. При цьому зазвичай на таку процедуру потрібно не менше року.

фото radiosvoboda.org

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: