Сьогодні, 22 січня, у Луцьку з нагоди 100-річчя від дня проголошення Акта Злуки та Дня Соборності України відбулась загальноміська акція єднання «Живий ланцюг», повідомив Відділ інформаційної роботи міської ради Луцька.
До акції долучились народний депутат України Ірина Констанкевич, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук.
Під час акції десятки лучан, взявшись за руки, утворили живий ланцюг, що простягся від Театрального майдану по вулиці Лесі Українки. Молодь та старше покоління: усі, як один, разом заспівали Гімн України.
«Я переконаний, що таке символічне дійство справді свідчить про єдність українців у бажанні жити в щасливій і успішній країні. Жодна влада не зможе розділити наш народ та державу. Ми повинні бути єдині, адже боротьба за щасливе майбутнє та успішність нашої країни ще попереду», - розповів Ігор Поліщук.
Окрім того, сьогодні у облмуздрамтеатрі імені Т.Г. Шевченка відбувся святковий концерт до Дня Соборності України. На концерт завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, керівники області та духовенство.
Дійство супроводжувала історична довідка, а святковий настрій гостям подарували виступи архієрейського хору «Оранта», Луцького Кафедрального Свято-Троїцького Собору, а також Академічного камерного оркестру «Кантабіле».
За темою
- ООН спрямовує $358 млн на зимову допомогу для 2,1 млн українців
26.07.2026, 22:24
- Пошкоджене внаслідок російського удару судно Golden Leo почало тонути біля Одеси
26.07.2026, 21:00
- Журналісти з’ясували, де може жити Янукович у Росії та яке ім’я використовує
26.07.2026, 20:48
- Удар по супермаркету в Чернігові: двоє загиблих і 20 поранених
26.07.2026, 20:28
- Росіяни вдарили КАБами по Запоріжжю: загинув чоловік, ще шестеро людей поранені
26.07.2026, 18:30
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні