На Донбасі бойовики обстріляли спостерігачів ОБСЄ.
У населеному пункті Пікузи Волноваського району Донецької області місія ОБСЄ зазнала обстрілів.
Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ, пише Укрінформ.
"14 червня о 14:03 патруль СММ у складі шести співробітників місії на двох броньованих автомобілях перебував у н. п. Пікузи (кол. Комінтернове, непідконтрольний урядові, 23 км на північний схід від Маріуполя) на перехресті доріг T-0519 і C-051235, де спостерігачі зупинилися, щоб зафіксувати свіжі сліди, за їхньою оцінкою, бойової броньованої машини (типу БМП) на асфальті. Один зі спостерігачів вийшов з автомобіля, після чого усі члени патруля почули дві короткі черги зі стрілецької зброї. Один із членів патруля, який перебував в салоні автомобіля, побачив двох чоловіків в одязі військового типу, які стояли на відстані близько 50 метрів на південь від дороги", – йдеться у повідомленні.
Як повідомили спостерігачі, один із чоловіків здійснив кілька пострілів в напрямку патруля з автомату АК-47, після чого здійснив ще один постріл в повітря. Після цього обидва чоловіки розвернулись та пішли.
"За оцінкою місії, вогонь мав попереджувальний характер, щоб змусити спостерігачів покинути цей район. Патруль СММ негайно поїхав і благополучно повернувся на базу в Маріуполі", – зазначили в прес-службі.
Фото джерела
За темою
- На Ізюмському напрямку наші ЗСУ ведуть активні бої з окупантами
03.04.2022, 11:23
- Бойові втрати противника станом на 2 квітня: особовий склад - 17 800 трупів
02.04.2022, 11:41
- Протягом поточної доби суттєвих змін в тактиці дій противника не відбулося - оперативна інформація станом на 24.00 25.03.2022
26.03.2022, 01:12
- Закарпатські штурмовики з підрозділу «Вовки» взяли у полон військових рф
22.03.2022, 00:50
- Збройні сили здійснюють контрнаступальні дії у визначених районах, - оперативна інформація станом на 24.00 18.03.2022
19.03.2022, 00:59
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні