20.06.2018, 12:55

Критика США співпала з критикою Євросоюзу

Європейський союз розчарований рішенням Сполучених Штатів вийти з Ради ООН з прав людини.

Про це йдеться у заяві прес-секретаря ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки і європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення, пише ЄП.

"США завжди були на передовій у захисті прав людини в усьому світі і протягом багатьох років були сильним партнером для Європейського Союзу в Раді з прав людини. Сьогоднішнє рішення ризикує підірвати роль США як лідера та прихильника демократії на світовій арені", – йдеться у заяві.

"Тим не менше, Європейський Союз продовжуватиме захищати права людини та основні свободи, як на багатосторонніх форумах, так і в усьому світі, також, коли це можливо, співпрацюючи з США", – зазначили у Брюсселі.

Нагадаємо, США розкритикували Раду ООН як "захисника порушників прав людини та смітник політичних упереджень" та звинуватила орган у політизованості. Вихід США був очікуваний з огляду на часту критику, яка лунала з боку США щодо ставлення ради до Ізраїлю.

 

Фото REUTERS

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: