• Головна
 • Новини
 • Гастротуризм по-франківськи: пізнаємо місто через смак

22.02.2019, 14:31

Гастротуризм по-франківськи: пізнаємо місто через смак

Культура вуличної їжі в Івано-Франківську тільки набирає свохї обертів , але уже на цей час ми маємо багато різноманітного «фаст фуду» зі всіх куточків світу, починаючи з Італійського паніні, закінчуючи Американським гамбургером.

У кожній країні є свої національні страви притаманні тільки їм і вивчанню цих страв займаються гастротуристи. Це люди, які через призму їжі

пізнають культуру країни. Туристи стверджують, що найкраще вдається зрозуміти дух міста через вуличну їжу. Дегустують та описують golos-info.

Хто, як не італійці розуміються в смачній їжі. Одним з головних страв вуличної культури цієї країни , є паніні. Ввірвалась в Івано-Франківськ тенденція саме на цей вид «фаст фуду» у 2016 році і з того часу міцно закріпила себе у вигляді улюбленого .Ще новий, але вже стрімко набираючий популярність заклад «Paninari», дозволяє подивитись новим поглядом на цю страву та стверджує , що смачнішого паніні ви ніколи ще не куштували. Філософія компанії:справжнє Італійське паніні власного приготування тільки з свіжих продуктів, привітна та доброзичлива атмосфера з неймовірним духом Італії 80х.

Популярний заклад, який займається Азійським «фаст фудом» тобто таким , як донер-кебаб в народі:«лаваш, шарма,шаверма», є “I love kebab”. Заснована компанія не так давно , в 2017 році і за цей час вони змогли завоювати серця не тільки жителів Івано-Франківська , а й Луцька, Тернополя та Львова. Головною філософією закладу, є свіжі продукти , випічка власного лаваша та затишна атмосфера.

Ще однією всеукраїнською компанією , яка отримала довіру від франківчан є- «Lviv Croissants». Саме цей заклад дає відчути легкий шарм Франції лишень скуштувавши їх круасани. Філософія закладу :абсолютна свіжість,натуральні смаки, швидкість, атмосфера добра і звичайно у дусі старого Львова.

І звичайно картопля фрі, гамбургери та бургери, такий любимий Американський «фаст фуд». Свого «McDonald’s» Франківськ ще не дочекався , але альтернатив вистачає. Ресторан «Grand America» дає на вибір велику кількість різноманітних страв на будь-який смак. Філософія закладу:найзапальніші вечірки, найсмачніший бюргер, найдовший бар, найбільша палітра смаків і ще більша емоцій.

Чим більше страв ти скуштуєш, тим більше культур пізнаєш. Це вже наша філософія. Така велика різноманітність «стріт фуду» доводить , що стати гастротуристом можна навіть не покидаючи свого містечка , головне не втрачати голову і завжди зберігати золоту середину.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: