01.02.2019, 19:28

Фаріон назвала Порошенка "баригою"

Представниця ВО «Свобода», екс-народний депутат Ірина Фаріон звернулася до прихильників чинного президента України.

Що, мовляв,  Петро Порошенко –  «барига, бо щоб він робив, якби  не було програми «Свободи»? У кого би він украв і «Слава Україні», і воєнний стан, перетворений у фарс, і мовний закон 5670, списаний із свободівського закону 5669 і спотворений до закону КК, і ідею помісної церкви, що навіть вже у назві може мати дику форму Православна церква України, і закон про декомунізацію вкрав».

Про це політик Ірина Фаріон написала на своїй сторінці у Фейсбуці, коментуючи заяву нібито представників львівської інтелігенції про підтримку Петра Порошенка.

«Пригадую, як Калинець 2006 року агітував за гебіста Марчука, що тепер у Мінському форматі за угодовця, і просив знятися «Свободу» на користь «Нашої України». Може навчите свого олігарха платити державі податки, а не заганяти їх в офшори? Може, поясните, як цей брехун збагатився вдесятеро, а ми збідніли до злиднів? Як ваш пораженець разом з прокурором Луценком посадили убивць до тюрем? Як разом із Гриневич вилучили обов'язковість мови та історії у вишах? Як школу перетворено в експерименти для фіннів та шведів?», – риторично звертається Ірина Фаріон.

Фото - glavred.info.

 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: