Українські туристи застрягли між двої країн. МЗС обіцяє літак не раніше 30 квітня.
«Українська правда» поцікавилася ситуацією у керівника управління Департаменту консульської служби МЗС України Василя Кирилича. Кирилич, посилаючись на інформацію керівника туроператора, відповів:
"Ситуація з перевезенням українців з Шарм-ель-Шейха до України ускладнюється – кількість осіб, що очікують повернення, збільшується. Туроператор переконує, що групи туристів, які завершили перебування в Єгипті, не можуть вилетіти до України через відсутність літаків. Виліт, за повідомленням туроператора, планується на 30 квітня".
Про це написав у своєму Twitter керівник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.
«За інформацією туркомпанії, ситуація з перевезенням українців з Шарм-ель-Шейха до України ускладнюється. Причина - відсутність літаків. Виліт планується на 30.04. Консул вживає заходів з врегулювання ситуації», – йдеться у повідомленні.
Раніше в неділю Кирилич заявляв, що туристична компанія повідомляла про готовність вивезти з Єгипту групу українців, що продовжують перебувати на Синайському півострові, у другій половині дня неділі.
У суботу ввечері частина українських туристів, які не змогли вилетіти з Єгипту у п'ятницю, вилетіли з аеропорту в Шарм-еш-Шейху до Львова та до Києва.
За темою
- Літній відпочинок на воді: 3 місця для сапбордингу неподалік Львова
23.07.2026, 09:15
- Маловідомий карпатський хребет Аршиця: дикі озера, ліси та майже незаймана природа
29.06.2026, 18:22
- Де сховатися від спеки: три локації біля Львова для відпочинку на вихідних
26.06.2026, 19:35
- Не Говерла: 5 маловідомих локацій у Карпатах, які варто побачити
23.06.2026, 11:22
- Іво Бобул: звідки родом артист і що подивитися на його малій батьківщині
17.06.2026, 19:18
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні