Руслана Лижичко

співачка


05.10.2018, 17:11

Для тих, хто хоче миру

Чи знаємо ми, скільки людей у світі взагалі не мають доступу до енергії - ні світла, ні газу, ні тепла... На що їм розраховувати, якщо ніякої інфраструктури та енергопостачання немає?

Чи знаємо ми, скільки людей у світі взагалі не мають доступу до енергії - ні світла, ні газу, ні тепла... На що їм розраховувати, якщо ніякої інфраструктури та енергопостачання немає?.. 
Я знаю за ці райони та поселення на планеті. Планую їх відвідати... 
Знаю, що цим людям допоможуть лише технології відновлюваної енергії. Їм просто треба їх дати та навчити, і вони самі будуть виробляти енергію. Всюди на планеті є Сонце і Вітер, і вони в однаковій міріналежать всім!

Уявлаєте, є люди на планеті, які не з власної волі чи провини залишаються без жодної надії отримати енергію для життя. Але вони прагнуть навчитись її виробляти самостійно. 
Невже ми настільки пасивні, ліниві та необізнані, що не можемо собі самі забезпечити доступ до необмеженої енергії, почати генерувати та збирати незалежну енергію з Чистих джерел Землі та Сонця? Самі стати власниками технологій 100% відновлюваної енергії і не залежати від монополістів енергії. 
Епоха Нафти та Газу, Вугілля та Атому минає. Ці старі руйнуючі технології видобування з енергії "чорного золота" вже вбили землю, клімат та поставили нас у "позу повної залежності" від постійних війн за енергоресурси. Кому, як не Україні, відчувати це на собі... Це повна брехня, що технології видобування Чистої Відновлюваної Енергії Сонця та Вітру, Гідро- та геотермальної енергї, біопалива занадто дорогі! НЕ ПРАВДА! 
Я придбала це за власні гроші. Можна взяти кредити... Існує безліч варіантів отримати свою незалежну власну енергію. Головне - захотіти! ЗРОЗУМІТИ, НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ ТЕБЕ, КРАЇНИ, СВІТУ!

МІЙ МЕСЕДЖ ПРОСТИЙ:
ПЕРЕХОДЬ НА ВІДНОВЛЮВАЛЬНУ ЕНЕГІЮ НА 100 ВІДСОТКІВ - ЦЕ ДОСТУПНО, МОЖЛИВО І НЕОБХІДНО... Якщо хочемо довго жити на чистій землі і планеті, якщо насправді хочемо МИРУ.

У 2006 р., будучи депутатом, я запропонувала перший закон з Відновлюваної енергії.
У 2008 р. відбувся світовий реліз альбому та шоу "Дика енергія", побачила світ фантастична історія та книга Сергія і Марини Дяченків "Дика енергія. Лана". Я почала будувати свій будинок на енергії сонця та вітру. Весь цей час вся моя музика створювалася у студії мого будинку на Незалежній Чистій енергії. Тоді я ще не знала, що стану Амбасадором Відновлюваної Енергії у світі... але знала, що це одне з набільших питань, які я зможу підняти зі сцени.
Цього року я почала робити відновлювану енергію найпопулярнішою. Спочатку для своїх прихильників та аудиторіїї Євробачення у Лісабоні (Португалія), а потім у Німеччині, Китаї, Америці, Казахстані. 
Далі буде. Це лише початок...

Фото: Руслана Лижичко

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: