Дві Кореї демонструють дружні стосунки.
Делегації з КНДР і Південної Кореї домовилися про демілітаризацію прикордонного села Пханмунджом на "випробувальний термін", пише DW.com.
У стосунках між КНДР і Південною Кореєю знову намітилося потепління. У четвер, 14 червня, делегації двох країн уклали угоду про відновлення військової комунікації. Це сталося вперше за 11 років.
Як випливає зі спільного прес-релізу двох Корей, під час переговорів сторони обговорили демілітаризацію прикордонного села Пханмунджом на "випробувальний термін", а також припинення "ворожих дій" уздовж корейсько-корейського кордону.
Однак обійшлося не без дипломатичних промахів.Так, делегації не змогли домовитися про встановлення каналів зв'язку між представниками військового керівництва КНДР і Південної Кореї. Крім того, переговори на рівні міністерств оборони обох країн також не були узгоджені.
Однак сторони домовилися надалі працювати над пошуком рішення з цих питань, йдеться в спільному прес-релізі.
Як повідомлялося, за підсумками історичного саміту між США та Північною Кореєю лідер КНДР Кім Чен Ин зобов'язується до "повної денуклеаризації Корейського півострова" у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом.
Президент США Дональд Трамп переконаний, що лідер КНДР Кім Чен Ин почне роботу щодо ядерного роззброєння країни невідкладно.
Фото джерело
За темою
- Південна Корея першою у світі запустить 5G
03.04.2019, 16:03
- Лідери двох Корей погодили нову зустріч
06.09.2018, 08:32
- Добрий дипломатичний сигнал для КНДР
30.08.2018, 11:30
- Возз'єднання Корей на літній Олімпіаді
22.08.2018, 13:12
- Лідери двох Корей зустрінуться знову
13.08.2018, 17:57
Обговорення
Світ
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні