У Державному бюджеті 2019 року на Державну судову адміністрацію України передбачено 14,112 млрд грн.
У тому числі для роботи місцевих, апеляційних та органів та установ системи правосуддя – 14,107 млрд грн. Решта коштів піде на виконання рішень судів на користь суддів і працівників апаратів судів.
На Службу судової охорони виділено 988 млн грн, а на Вищу кваліфікаційну комісію суддів України – 157,2 млн грн.
Для Верховного Суду передбачено 2,1 млрд грн, Конституційний Суд України має отримати 267 млн грн, Вищий суд з питань інтелектуальної власності – 30 млн грн, а Вищий антикорупційний суд – 318, 1 млн грн.
Зазначимо, Закон України про державний бюджет на 2019 рік набуде чинності 1 січня 2019 року.
Видатки на Міністерство юстиції становлять 13,9 млрд грн, серед них 329,4 млн грн на проведення судової експертизи і на виконання рішень закордонних юрисдикційних органів у справах проти України – 594,4 млн грн.
Для Міністерства внутрішніх справ передбачено 83, 123 млрд грн, у тому числі для Національної поліції – 29, 574 млрд грн. Зокрема, на керівництво та управління діяльністю Національної поліції України передбачені видатки по загальному фонду у сумі 803 млн грн, що на 211 млн грн більше проти 2018 року.
Вища рада правосуддя отримає 225 млн грн, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини – 164, 9 млн грн, Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними за корупційних та інших злочинів – 239,8 млн грн., Координаційний центр з надання правової допомоги – 728,3 млн грн, зокрема, на оплату послуг адвокатів БПД – 337,7 млн грн.
Для Генеральної прокуратури передбачені видатки в сумі 7,3 млрд грн – у 2018 році ця сума складає 6,8 млрд грн, на роботу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виділено 128,1 млн грн (цьогоріч 116,1 млн грн), а для забезпечення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів – 15,1 млн грн.
На Національне агентство з питань запобігання корупції передбачено 758,4 млн грн, а Національне антикорупційне бюро України – 867,5 млн гривень, що на 10 млн грн більше, аніж цього року.
На Державне бюро розслідувань передбачено по загальному фонду в сумі 1 111 261,1 тис. гривень. При цьому видатки загального фонду збільшено проти 2018 року на 459 693,8 тис. гривень.
Наостанок Національна академія правових наук України профінансована на 51 млн грн.
За темою
- Ексголову Верховного Суду Всеволода Князєва засудили до п’яти років ув’язнення у справі про багатомільйонний хабар
08.06.2026, 16:51
- На Львівщині військовий через суд домігся виплати мільйона гривень
02.06.2026, 09:25
- На Львівщині засудили жінку, яка за гроші РФ відстежувала ЗСУ
01.06.2026, 18:33
- Директор франківської фірми уник реального покарання за постачання ЗСУ фальсифікованого масла
29.05.2026, 19:04
- На Рівненщині чоловіка засудили до довічного за подвійне вбивство у присутності дітей
26.05.2026, 11:40
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні