06.11.2018, 15:55

Чотирьох хворих на кір українців виявили у Польщі

У Польщі виявили нові випадки захворювання на кір. Цього разу - у Поморському воєводстві. У великій виробничій компанії в Квідзинському повіті захворіли четверо нещеплених співробітників. Всі вони - громадяни України.

Про виявлення у Поморському воєводстві спалаху кору поінформував Поморський державний воєводський санітарний інспектор.

Нині встановлюють осіб, котрі перебували в безпосередньому контакті з інфікованими. Щодо тисячі людей з їхнього оточення здійснюється епідеміологічний нагляд. Крім того, проводиться вакцинація.

Найімовірніше, джерелом інфекції стала людина, яка повернулася з України з висипом на шкірі, що помилково сприйняли за алергію. Ця людина мешкає з трьома іншими пацієнтами.

Нагадаємо, раніше в Польщі виявили 17 випадків захворювання на кір неподалік Варшави і один випадок - в столиці.

Крім того, українського учня у Володаві в Люблінському повіті госпіталізували з підозрою на кір.

Міністр здоров’я Лукаш Шумовський заявив, що всі випадки цього захворювання – занесені з-за кордону. Він також підтвердив, що триває робота над проектом заборони в’їзду до Польщі нещепленим громадянам інших держав.

За даними Національного інституту громадського здоров’я, від 1 січня до 31 жовтня цього року у Польщі виявили 144 випадки захворювання на кір. Протягом аналогічного періоду минулого року таких випадків було значно менше – 59 (протягом цілого 2017 року у Польщі виявили 63 випадки захворювання на кір).

У понеділок українське Міністерство охорони здоров’я повідомило, що в Україні спостерігається різке зростання захворюваності на кір. Тільки впродовж останнього тижня жовтня цієї інфекцією захворіло 1319 людей. Від початку цього року в Україні кором захворіло загалом понад 35 тис. людей. Здебільшого інфіковані не були вакциновані.

Польське радіо

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: