23.05.2018, 10:57

Чорне золото падає в ціні — темпи видобутку зростають

Ціни на нафту знижуються на тлі можливого рішення ОПЕК про збільшення нафтовидобутку.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість липневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знизилася на 0,63% — до 79,07 долара за барель, липневих ф'ючерсів на нафту марки WTI — на 0,4%, до 71,91 долара за барель.

У вівторок,22 травня, джерела агентства Рейтер в ОПЕК і нафтовій промисловості заявили, що організація на зустрічі в червні може прийняти рішення про збільшення видобутку. Таке рішення можливе через побоювання з приводу можливого зниження поставок сировини з Ірану і Венесуели, які сприяли зростанню нафтових цін до максимальних рівнів з 2014 року.

Трейдери також звернули увагу на дані Американського інституту нафти (API) про запаси у США. За робочий тиждень, що завершився 18 травня, запаси нафти в країні знизилися на 1,3 мільйона барелів церез домовленість країн формування ОПЕК у 2016 році про скорочення видобутку нафти. При цьому аналітики чекали зниження запасів на 2,8 мільйона барелів. Пізніше в середу будуть опубліковані офіційні дані про запаси нафти в країні, від міністерства енергетики США.

 

Фото Youtube

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: