21.06.2018, 08:19

Чекати своєї черги інколи гнітюче

Лондон побоюється негативного впливу на Трампа зустрічі з Путіним.

Великобританія побоюється негативних наслідків зустрічі глави США Дональда Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним, особливо в тому випадку, якщо вона пройде до саміту НАТО і візиту лідера США в Лондон.

Про це йдеться в публікації впливового британського видання The Times, – повідомляє Укрінформ.

«Перспектива проведення зустрічі (президентів Трампа і Путіна –ред.) викликає побоювання в контексті відданості Трампа Північноатлантичному альянсу, а також про вплив на його візит до Британії», – в документі уточнюють.

У Лондоні впевнені, що Трамп захоче зустрітися з Путіним або до саміту НАТО в Брюсселі (11-12 липня), або після візиту Трампа до Великобританії, яка запланована на 13 липня. Також повідомляється, що зустріч відбудеться, швидше за все, у Відні. Саме тут штаб-квартира ОБСЄ, членами якої є обидві країни.

При цьому, в публікації наголошують, що для Лондона було б сприятливіше за все, щоб зустріч Путіна і Трампа відбулася після візиту останнього до Брюсселя і Лондона. В іншому випадку може скластися зовсім інша політична динаміка.

Крім того, видання звертає увагу, що президент США Дональд Трамп останнім часом знову почав висловлюватися на користь інтересів Росії.

 

Фото джерело

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: