Франція, Британія та Німеччина закликали Іран до стриманої реакції у відповідь на вихід США з ядерної угоди.
Про це йдеться у спільній заяві лідерів Франції, Британії та Німеччини, опублікованій на сайті французького президента, пише Громадське.
Повідомляється, що країни шкодують про вихід президента США Дональда Трампа з ядерної угоди з Іраном.
Також лідери трьох країн підкреслили свою готовність і далі виконувати ядерну угоду.
«Ми закликаємо Іран продемонструвати стриманість у відповідь на рішення США; Іран повинен продовжувати поважати свої зобов'язання за умовами угоди. З іншого боку Іран має продовжувати користуватися перевагами від скасування санкцій, якщо діятиме відповідно до умов угоди » — наголосили лідери країн ЄС.
Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати вийдуть з угоди щодо іранської ядерної програми і відновлять санкції проти Ірану.
Іран назвав вихід США з ядерної програми «незаконним».
Фото iPress.ua
За темою
- Bloomberg: голова Євроради Кошта нібито ініціював контакти з Кремлем для потенційних переговорів щодо війни в Україні
17.06.2026, 16:48
- Politico: Україні обіцяють прогрес у ЄС, але шлях до членства залишається ускладненим
09.06.2026, 10:49
- ЄС планує 15 червня офіційно відкрити переговори про вступ України — єврокомісарка Кос
08.06.2026, 18:55
- ЄС готує новий пакет санкцій: під обмеження можуть потрапити ще понад 80 російських структур та осіб
08.06.2026, 17:55
- ЄС розпочав процедуру відкриття першого переговорного кластера для України
04.06.2026, 10:14
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні