• Головна
  • Новини
  • Батіг і пряник від США: мова дипломатії для Північної Кореї

08.06.2018, 09:31

Батіг і пряник від США: мова дипломатії для Північної Кореї

Опоненту пропонують або унікальну екскурсію, або подальшу ізоляцію.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв запросити лідера Північної Кореї Кім Чен Ина відвідати США, якщо переговори на вищому рівні в Сінгапурі будуть успішними.

Про це Трамп заявив на спільній конференції з японським прем'єр-міністром Сіндзо Абе, передає АР.

За його словами, він надає перевагу запрошенню Кім Чен Ина до Білого дому, ніж до його резиденції Мар-а-Лаго у Флориді.

"Мабуть, ми почнемо з Білого дому", – припустив президент США.

Трамп сказав, що вірить у те, що глава КНДР "готовий зробити щось, що буде великим для своєї країни, його сім'ї та самого себе".

Однак Трамп запевнив, що "повністю готовий піти", якщо під час переговорів будуть проблеми, зазначивши, що він "вже робив це раніше".

1 червня президент США Дональд Трамп оголосив, що погодився зустрітися з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Водночас Сполучені Штати мають намір продовжити дію існуючих санкцій та запровадити додаткові обмеження проти Північної Кореї, якщо Пхеньян не погодиться на мирні пропозиції США та денуклеаризацію Корейського півострова.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео на прес-конференції в Білому Домі.

"Допоки ми не досягнемо своїх цілей, обмеження, запроваджені світовою спільнотою разом зі США відносно режиму, зберігатимуться.

Якщо дипломатія не буде просуватися в правильному напрямку, ці заходи будуть посилені", – підкреслив Помпео.

Він наголосив, що американська сторона сприймає лише один варіант розвитку ситуації: досягнення домовленості про повну, прозору й незворотну денуклеаризацію.

"Те, що сторони погодились сісти за стіл переговорів, свідчить про їхні серйозні наміри. І цього разу все відбуватиметься не так, як в минулому", - додав держсекретар США.

Водночас у США вважають, що у разі позитивного результату КНДР матиме великі можливості для свого розвитку.

Голова Держдепу підкреслив, що Пхеньян висловив готовність до процесу ядерного роззброєння.

За його словами, Кім Чен Ин особисто запевнив, що готовий до денуклеаризації, оскільки розуміє, що нинішня модель не працює належним чином.

Держдеп також повідомив, що Помпео супроводжуватиме Трампа під час його зустрічей на саміті "Великої сімки" у канадському Квебеку та переговорів з лідером КНДР Кім Чен Ином у Сінгапурі.

Фото: Джерело

  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: