• Головна
  • Новини
  • Зведення Генштабу: На аеродромі в Придністров'ї готуються до прийому літаків

06.04.2022, 09:21

Зведення Генштабу: На аеродромі в Придністров'ї готуються до прийому літаків

На аеродромі Тирасполь (Придніспров’я) триває підготовка для прийому літаків – не виключено, що росіяни спробують задіяти Придністров’я для підтримки наступу на Південнобузькому напрямку.

Джерело: Генштаб

Деталі: На Південнобузькому напрямку ворог відновлює боєздатність  та здійснює заходи з інженерного обладнання позицій. Продовжує терор цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Росіяни зосереджують основні сили на наступальній операції, щоб  встановити повний  контрол  над територією Донецької і Луганської областей.

Росія не полишає спроб залучити найманців з інших країн. Це суттєвого впливу на хід бойових дій не матиме, з огляду на малу чисельність.

Командування 200-ї окремої мотострілецької бригади (Печенга Мурманської області) 14 армійського корпусу, зі складу якої до війни з Україною залучено дві батальйоних тактичних групи, готує військовослужбовців. Загальні втрати бригади у живій силі – близько 30%. Одна батальйонна тактична група знищена, інша - виведена у район відновлення боєздатності у Бєлгородську область.

На Волинському напрямку нема ознак, що ворог готує наступ. ЗС  Білорусі продовжують прикривати ділянку українсько-білоруського кордону.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: