• Головна
  • Новини
  • Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США та прибув до Білого дому

28.02.2025, 18:48

Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Сенату США та прибув до Білого дому

Президент України Володимир Зеленський у Вашингтоні провів зустріч із двопартійною делегацією Сенату США, а також прибув до Білого дому, де відбулася його зустріч із колишнім президентом Дональдом Трампом.

Як повідомив Зеленський у своєму Telegram-каналі, під час перемовин із сенаторами обговорювали військову допомогу Україні, законодавчі ініціативи, мирні зусилля, а також гарантії безпеки.

«Продовження військової допомоги нашій державі та відповідні законодавчі ініціативи, зустріч із президентом Трампом, зусилля для досягнення справедливого й міцного миру, наше бачення закінчення війни та важливість надійних гарантій безпеки стали головними темами наших перемовин», – написав Зеленський.

За даними ЗМІ, у Білому домі Володимир Зеленський і Дональд Трамп підписали угоду щодо корисних копалин України та обговорили можливу мирну угоду з Росією. Після зустрічі запланована спільна пресконференція.

Водночас європейські лідери також проводять термінові консультації щодо ситуації в Україні. Президент Франції Емманюель Макрон і прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер беруть участь у неформальному саміті в Парижі, де обговорюють питання європейської безпеки.

Обговорення

ТОП

ФОТО

Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

bigmir)net TOP 100

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: