• Головна
 • Новини
 • Зеленський заявив, що авторитарний режим в Україні неможливий, бо «крила підріжуть»

03.09.2021, 11:44

Зеленський заявив, що авторитарний режим в Україні неможливий, бо «крила підріжуть»

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні неможливий авторитарний режим, адже існує сильне громадянське суспільство, яке цього не допустить.

Про це він сказав під час виступу у Стенфордському університеті в межах візиту до США, повідомляє Офіс президента, передає Громадське.

Відповідаючи на запитання, чи не боїться він, що, убивши «дракона», сам таким стане, Зеленський відповів: «У ваших знайомих (у Росії. – ред.) ситуація складніша, але це ㅡ внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне й демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що не придумав, "дракону" з'явитися в Україні неможливо. Крила підріжуть».

Він наголосив, що українці та росіяни мають спільні періоди історії та перемоги, але державна політика Російської Федерації відрізняється від української державної політики й спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати.

«Ми читали сигнали Російської Федерації ㅡ нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми то із задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали», ㅡ сказав Зеленський.

Президент Володимир Зеленський перебуває у США з робочим візитом, де він вже провів свою першу зустріч віч-на-віч з лідером Штатів Джо Байденом.

Окрім зустрічі з Байденом та інших заходів у Вашингтоні, у порядку денному Зеленського запланували візит до Каліфорнії, де зосереджені найбільші IT-компанії та високотехнологічна космічна індустрія. Президент планує залучити нові американські інвестиції, зокрема зустрівся з генеральним директором Apple Тімом Куком.

Фото - Офіс президента

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: