11.05.2021, 20:00

Зеленський затвердив програму Україна - НАТО на 2021 рік

Президент зобов'язав Кабмін затвердити заходи щодо виконання програми, показники ефективності її виконання, а також інформувати громадськість про результати.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ Про річну національну програму під егідою Комісії Україна - НАТО на 2021 рік. Відповідний указ №189 / 2021 опублікували на сайті глави держави, пише Кореспондент.

"З метою забезпечення виконання пріоритетних завдань інтеграції України в Організацію Північноатлантичного договору, домовленостей, досягнутих за підсумками засідання Комісії Україна - НАТО, і відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України постановляю затвердити Річну національну програму під егідою Комісії Україна - НАТО на 2021 рік", - йдеться в документі.

Згідно з указом, Кабінет Міністрів в 20-денний термін має затвердити заходи щодо виконання програми і показники ефективності. Також уряду треба регулярно інформувати громадян про хід і результати виконання програми.

Річна національна програма під егідою Комісії Україна - НАТО на 2021 - це системний документ, який містить опис реформ за відповідними напрямами. Національна програма також визначає стратегічні цілі, пріоритетні завдання, які є необхідними для забезпечення ефективної планомірної реалізації закріпленого Конституцією України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в НАТО.

Особливу увагу в програмі приділили питанням поглиблення взаємодії з Альянсом в рамках отриманого торік Україною статусу партнера розширених можливостей.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Уляна Парпан

Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: