• Головна
 • Новини
 • Зеленський ввів у дію рішення Радбезу про “перезапуск” комісії з ОПК

08.11.2019, 16:55

Зеленський ввів у дію рішення Радбезу про “перезапуск” комісії з ОПК

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо ліквідації утвореної у 2015 році Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу і утворення нової.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 листопада 2019 року "Про Міжвідомчу комісію з питань оборонно- промислового комплексу", - йдеться у документі.

Як зазначається в додатку до указу, Радбез ухвалив таке рішення, розглянувши комплекс питань, пов'язаних з ефективністю координації дій центральних органів виконавчої влади у сфері функціонування ОПК.

Водночас, Кабінету міністрів доручається у двотижневий строк вирішити в установленому порядку питання щодо утворення міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу.

У рішенні РНБО Президентові пропонується визнати такими, що втратили чинність, Указ Президента України від 12 червня 2015 року № 329 "Про Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу", а також Указ Президента України від 1 березня 2018 року №50 "Питання Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: