4 лютого президент України Володимир Зеленський відвідав позиції ЗСУ в районі села Роботине, що на Запорізькому напрямку. Він поспілкувався з військовими й вручив їм нагороди
Про це він поінформував у телеграм.
"Запорізька область. Роботине. Розташування 65-ї окремої механізованої бригади. Поспілкувався із захисниками, подякував їм та вручив державні нагороди", - написав Зеленський.
Він заслухав інформацію про оперативну обстановку від командувача оперативного угруповання військ "Запоріжжя" Володимира Горбатюка, передає пресслужба президента.
Президент наголосив, що для нього честь бути сьогодні на позиціях, щоб підтримати воїнів і нагородити їх. Зокрема, він передав відзнаку Президента "Хрест бойових заслуг" командиру розвідувального взводу старшому лейтенанту Андрію Ольшанському, а також нагородив воїнів орденами Богдана Хмельницького та "За мужність".

Фото: https://www.president.gov.ua/
"Маю велику честь бути сьогодні тут. Підтримати вас і вручити нагороди. На ваших плечах така складна, вирішальна місія – відкинути ворога й перемогти в цій війні. Я вам бажаю цієї перемоги. Бажаю зробити все, щоб ця перемога була швидшою. Щоб вас підтримували рідні, близькі та всі громадяни України. Всі адекватні люди у світі розуміють, що у вас найскладніша робота, і всі українці вами пишаються", - наголосив Зеленський.Згодом Зеленський поінформував, що також провів нараду щодо безпекової ситуації в Запорізькій області. Він заслухав доповіді військового командування та керівників правоохоронних органів. Йшлося про оборону на Авдіївському напрямку й в районі Роботиного, також обговорили захист критичної інфраструктури.
"Важливі питання. Ситуація на полі бою, оборонні дії на Авдіївському напрямку, ситуація в районі Роботиного та на інших ділянках фронту, фортифікації. Захист об’єктів критичної інфраструктури та оборонно-промислового комплексу регіону від ворога", - зауважив президент.
За темою
- У Києві затримали організатора нарковечірок: вилучили понад 2,5 кг наркотиків
12.06.2026, 15:21
- Європарламент вимагає припинити тиск на Тимошенко: ухвалено документ
07.06.2026, 12:43
- У Києві під час дорожнього конфлікту водій відкрив стрілянину та поранив чоловіка
01.06.2026, 14:30
- Колишній депутат ошукав держбанк на 140 млн грн і виїхав за кордон: готують розшук
18.05.2026, 17:02
- Про одруження Франка - у Києві відбулася панельна дискусія
16.05.2026, 21:05
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні