З офісу президента після місцевих виборів можуть звільнити першого заступника глави офісу президента і давнього друга сім’ї Володимира Зеленського Сергія Трофімова.
Про це йдеться у статті УП "Війни на Банковій. Як Єрмак з'їдає друзів Зеленського"
Дослівно: "На пряме запитання, чи можуть звільнити Трофімова після місцевих виборів, радник Єрмака Михайло Подоляк відповів: "Оцінку Трофімову буде давати особисто президент. Разом з Андрієм Борисовичем (Єрмаком – УП) та Сергієм Нахмановичем (Шефіром – УП)".
У той же час всі опитані нами джерела у фракції "Слуги народу", Кабміні та Офісі президента запевняють, що майбутнє Трофімова "висить на волосинці". Мовляв, якби не особисті відносини із Зеленським, його б уже не було в Офісі".
"Українська правда" намагалася зустрітися із Трофімовим, щоб поговорити про ситуацію в ОПУ, однак він в останній момент скасував зустріч.
Відзначається, що у Трофімова не склалися стосунки із главою ОП Андрієм Єрмаком.
Трофімов відповідає на Банковій за регіональну політику і є колишнім виконавчим продюсером студії "Квартал 95".
Неприязнь Єрмака до Трофімова зародилася у травні, коли перший заступник керівника ОПУ в одному з інтерв’ю заявив, що погодився б стати наступним керівником Офісу замість Єрмака. В тому ж інтерв’ю він сказав, що скандальні "плівки Єрмака" стали вразливим ударом для президента.
Подоляк, якому Єрмак доручив медійну політику Офісу президента, пояснив у розмові УП, що Трофімов "повинен бути жорсткішим, чітко розуміти функціонал губернаторів".
Пряма мова Подоляка: "Трофімов повинен був посилювати губернаторів. Тобто коли губер приїжджає і каже, що "ось у мене така історія", то Трофімов мав бути на його стороні. Як я бачу, Трофімов самоусунувся від цієї проблеми. Губернатори бовтаються самі по собі, не зовсім розуміють свій функціонал".
За темою
- Призначений Венедіктовою прокурор попросив суд не арештовувати Татарова
30.12.2020, 11:31
- Татарову вдруге не змогли обрати запобіжний захід: не прийшли прокурори
28.12.2020, 12:52
- Татаров працює в ОП і гроші на заставу не збирає
24.12.2020, 14:54
- Соціологи спростували маніпуляції Офісу президента
24.12.2020, 13:11
- Зеленський призначив вчорашню першу заступницю міністра заступницею Єрмака
22.12.2020, 15:35
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми