22.10.2020, 19:17

Зеленський дав Венедіктовій час до олів'є

Президент Володимир Зеленський чекає на результати роботи генерального прокурора Ірини Венедіктової до Нового року, та заявляє, що у разі відсутності таких результатів може запропонувати іншу кандидатуру.

Про це він сказав в інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Якщо генеральний прокурор не буде показувати результати, я можу вплинути і запропонувати іншу кандидатуру”, - сказав Зеленський.

На уточнююче запитання журналіста, чи робитиме він це, Президент відповів: “Обов’язково. Треба результат. До Нового року ми домовилися показати серйозні результати, очікувані результати”.

Крім того, глава держави підкреслив, що найближчим часом результат також має показати НАБУ.

“Говорять про це багато разів, я це чую в новинах: як так Президент чомусь впливає на правоохоронну систему нашої країни? Мені здається, що просто нам з вами, зі ЗМІ, а потім з людьми треба домовитися, чи я впливаю, чи не впливаю”, - додав Зеленський.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 17 березня підписав указ про призначення Ірини Венедіктової генеральним прокурором.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: