За процесуального керівництва прокурорів Самбірської окружної прокуратури повідомлено про підозру 29-річному чоловікові у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).
За даними слідства, підозрюваний налагодив у Старому Самборі незаконний збут психотропної речовини PVP.
Збував психотропи чоловік наркозалежним особам шляхом передачі «з рук в руки» за місцем проживання, попередньо домовившись по телефону.
У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного виявлено та вилучено психотропну речовину PVP, електронні ваги, грошові кошти, платіжні банківські картки та мобільні телефони.
Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі, за клопотанням прокурора, підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення застави.
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції №1 Самбірського райвідділу поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За темою
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
- На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
17.06.2026, 09:08
- За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
16.06.2026, 22:28
- Вулиця Залізнична вже з верхнім шаром асфальту
16.06.2026, 18:54
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні