• Збірна України з футболу здобула першу перемогу на XVI чемпіонаті Європи.

17.06.2021, 18:04

Збірна України з футболу здобула першу перемогу на XVI чемпіонаті Європи.

У другому турі групової стадії Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на «Арені Націонале» в Бухаресті (Румунія) обіграли національну команду Північної Македонії - 2: 1

Про це передає Укрінформ.

Успіх «синьо-жовтим» принесли голи Андрія Ярмоленко, який відзначився на 29-й хвилині, і Романа Яремчука (34). У македонців м'яч на добиванні після пенальті забив Аліоскі (57).

На 84-й хвилині Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

В іншому матчі квартету С в Амстердамі в 22.00 зійдуться футболісти Нідерландів та Австрії, з якою українці зіграють 21 червня.

Турнірне становище: Австрія - 3 очки (після 1-ї гри), Нідерланди - 3 (1), Україна - 3 (2), Північна Македонія - 0 (2).

У плей-офф Євро-2020 вийдуть перші дві команди кожної групи, а також чотири найкращі збірні з числа тих, що посядуть треті місця в своїх квартетах.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 26-29 червня, чвертьфінали відбудуться 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи приймати 11 липня стадіон «Уемблі» в Лондоні (Англія).