• Збірна України друга на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат

21.08.2021, 17:48

Збірна України друга на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який вчора завершився у Боснії і Герцеговині. Змагання проходили у м. Сараєво з 12-го по 20 серпня. У них виступили 274 боксери з 25 країн (вік спортсменів – 13-14 років).

Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Українська команда була представлена на першості максимальною кількістю атлетів – 16 хлопців та 13 дівчат боролися за найвищі місця.

За підсумком Чемпіонату Європи наша команда завоювала 23 медалі, ставши однією з найкращих збірних Старого Світу. Загалом у фінальних боях взяли участь 16 вітчизняних боксерів, які здобули у підсумку сім перемог.

Оплесків заслужили усі чемпіони європейської першості, а відкриттям змагань стала спортсменка з Дніпра Анастасія Таран (вагова категорія – 60 кг), яка у фінальному бою нокаутувала суперницю з Польщі та у підсумку була визнана найкращою боксеркою змагань. Також усім глядачам запам’ятався виступ капітана збірної України серед дівчат Кіри Макогоненко, яка розгромила представницю Росії та виконала танець переможниці прямо у ринзі з українським прапором.

Нижче наводимо перелік усіх чемпіонів та призерів континентального форуму у складі української збірної.