02.10.2020, 16:11
Захмарні зарплати у держкомпаніях повертаються: Зеленський підписав закон
Президент Володимир Зеленський 1 жовтня підписав закон з поправками до держбюджету на 2020 рік, який, зокрема, передбачає дозвіл уряду скасувати обмеження на зарплати в держкомпаніях.
Про це повідомляється на сайті Ради.
Зокрема, закон дає Кабміну право у період дії карантину скорочувати термін дії обмежень, заборон, пільг і гарантій, встановлених відповідними законами, прийнятими для запобігання поширенню COVID-19, крім випадків, коли вказане може привести до обмеження конституційних правил і свобод.
Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в уряді, Кабмін планує скористатися цим правом.
Нагадаємо, у квітні Кабмін обмежив розмір заробітної плати керівників виконавчих органів та членів наглядових рад держкомпаній до 47 тисяч гривень на місяць.
Конституційний суд 28 серпня визнав, що обмеження заробітних плат державних службовців і суддів в період карантину є незаконним.
Шведський економіст, науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд заявив, що подає у відставку із посади члена наглядової ради "Укрзалізниці".
В Офісі президента, коментуючи відставку члена наглядової ради УЗ Андерса Аслунда (серед причин відставки він вказав невиплату зарплати), заявили, що "ніхто не задоволений обмеженнями заробітних плат, і це цілком зрозуміло, але це була вимога часу".
За темою
- Мінімальна зарплата зросла до 6 тисяч
01.01.2021, 12:30
- Підвищені зарплати медикам в ОП обіцяють за місяць до виборів
22.09.2020, 18:11
- 15 із 17 членів ЦВК вибили собі по 200-300 тисяч «оздоровчих» - Рада викликає на килим
15.05.2020, 17:11
- Президент підписав закон про пом’якшення відповідальності за «зарплати у конвертах»
31.01.2020, 17:55
- У Львові на 500 тис. оштрафували власника автосервісу - за 4 неоформлених працівників
17.01.2020, 12:48
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні