• Головна
  • Новини
  • Завтра у Чернівцях пройде фольклорно-етнографічне свято «Осінь весільна»

07.09.2019, 14:55

Завтра у Чернівцях пройде фольклорно-етнографічне свято «Осінь весільна»

У Чернівцях під час фольклорно-етнографічного свята "Осінь весільна" відтворять колоритні стародавні весільні обряди різних куточків Буковини.

Як повідомляє Чернівецька ОДА, 8 вересня 2019 року о 12.00 у Чернівецькому музеї просто неба відбудеться V обласне фольклорно-етнографічне свято «Осінь весільна». Під час свята відтворять колоритні весільні обряди буковинського краю у виконанні кращих аматорських колективів з усіх етнографічних регіонів", - йдеться у повідомленні.

Організатори анонсують, що обрядові дійства будуть відбуватися на обійстях та на головній сцені музею. Як і водиться на справжньому весіллі, гостей свята зустрічатимуть музики та дружки.

Паралельно із весільним дійством усі охочі матимуть змогу придбати на згадку вироби народних умільців буковинського краю. Працюватимуть заклади громадського харчування та ігрові майданчики.

Ще у 80-х роках минулого століття свято весільної обрядовості заснував знаний етнограф та фольклорист, багаторічний завідувач кабінету Учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений працівник культури України Авксентій Яківчук, зазначили в ОДА.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

Мирослав Дністрянський

На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

Андрій Вихопень

Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: