• Головна
  • Новини
  • Завтра Винники, Лисиничі та кілька вулиць Личаківського району будуть без водопостачання

25.07.2023, 13:11

Завтра Винники, Лисиничі та кілька вулиць Личаківського району будуть без водопостачання

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», у зв'язку з заміною аварійної ділянки трубопроводу на магістральному водогоні діаметром 800 мм «Винники – Кривчиці» на ВНС «Винники», завтра, 26 липня, з 07:00 до 24:00 буде припинено подачу води в м. Винники, с. Лисиничі і до кількох вулиць Личаківського району.

Зокрема, без водопостачання будуть вулиці: Бігова, Поетична, Іванова Гора, Тр.Глинянський (непарна сторона від №83 до №139).

Стабільне водопостачання слід очікувати 27 липня, з 06:00 ранку.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається із внутрішніх стінок трубопроводів.

ЛМКП «Львівводоканал» сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності.

Корисно: цілодобова гаряча лінія ЛМКП «Львівводоканал»: короткий номер 15-51 (для стаціонарних телефонів) або +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51 (для дзвінків з мобільного).

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: