У вівторок, 12 серпня, Львів проведе в останню путь двох захисників України — Давида Ярину та Юрія Кухаря, які загинули, боронячи країну від російських окупантів.
Чин похорону розпочнеться о 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. О 11:30 на площі Ринок відбудеться загальноміська церемонія прощання. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі, на полі Почесних поховань новітніх Героїв.
Давид Ярина (27.07.2005 — 18.07.2025) — уродженець села Руданці Львівської області. Закінчив Запитівську школу, здобув фах слюсаря-сантехніка та електрогазозварника у Львівському професійному ліцеї залізничного транспорту. Любив читати фантастику, писав вірші, займався карате. З 2024 року служив у військовій частині А0458, обороняючи Запорізький, Північно- та Південно-Слобожанський напрямки. Залишилися батьки, троє сестер і дівчина.
Юрій Кухар (04.08.1981 — 22.10.2024) — львів’янин, випускник школи №72 та Львівського коледжу індустрії краси та моди. Працював за спеціальністю взуттєвика, служив строкову службу. У 2024 році став на захист України, воював на Південно-Слобожанському та Торецькому напрямках у складі 42-ї окремої механізованої бригади. Залишилися батьки, донька, сестра, племінниця та похресниця.
За темою
- Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
17.06.2026, 20:39
- На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
17.06.2026, 17:30
- У Львові на день змінять рух тролейбусів №22, №23 та №25 через ремонт вул. Стрийської
17.06.2026, 16:54
- На Львівщині викрили схему незаконного відчуження 2 га землі в Карпатах — ділянку продали у 27 разів дешевше
17.06.2026, 16:26
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні