В івано-франківській лікарні раптово помер затриманий за напад на дружину та доньку 47-річний чоловік. Офіційно у СІЗО заявляють, що він не мав конфліктів зі співкамерниками, однак за інформацією місцевих медіа, до лікарні його доставили із численними травмами.
Про смерть чоловіка у п'ятницю, 2 вересня, повідомило франківське видання "Галка" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.
Поліція наразі встановлює всі обставини інциденту.
Нагадаємо, 47-річного франківчанина поліцейські затримали кілька днів тому після нападу на рідних. 28 серпня чоловік під час сімейної сварки вдарив ножем дружину та 15-річну доньку, яка намагалася захистити маму. Після інциденту жінка із травмами потрапила до реанімації. Чоловіка ж затримали і відправили у СІЗО.
За темою
- Загибель школяра під час занять зі стрільби на Прикарпатті: суд обрав запобіжний захід вчителю
28.11.2023, 13:02
- Під час спуску з Говерли через погіршення погоди заблукав турист
26.11.2023, 12:36
- Загибель школяра під час занять зі стрільби на Прикарпатті: поліція відкрила два провадження, вчителя затримали
23.11.2023, 13:40
- У Коломиї заступника начальника поліції викрили на торгівлі дозволами на зброю
19.11.2023, 18:51
- У Франківську посеред вулиці помер військовий, який приїхав у відпустку з фронту, поліцейські з'ясовують обставини
06.11.2023, 17:16
Обговорення
Івано-Франківськ
ТОП
У Польщі досі залишається тіло українського перевізника, який помер у черзі під час блокування кордону
З 1 грудня у всіх автобусах Львова працюватимуть контролери
Зґвалтування дівчинки на Львівщині: насильника засудили до 10 років
Росія активізувала своїх шпигунів в Україні – Данілов
Комітет ВР з нацбезпеки не вимагав від Залужного плану, про який казала Безугла, - нардеп Костенко
ФОТО
Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова
Коментар
Блоги

Мирослав Дністрянський
ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк
Уряд генерування проблем

Василь Чорний
Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану