Заступника голови Ковельської РДА затримали на хабарі 4 тис. доларів. За ці гроші Дмитро Красносельський повинен був посприяти у наданні дозволу підприємству на викиди забруднюючих речовин. Дії посадовця кваліфікують за статтею про вловживання впливом, йому загрожує до п'яти років ув'язнення.
Про це пише zaxid.net.
Як повідомила прес-служба поліції Волині, під час досудового розслідування було встановлено, що посадовець Ковельської РДА вимагав та отримав від керівника одного з підприємств 4 тис. доларів хабара.
«У таку суму посадовець оцінив свої послуги у лобіюванні інтересів підприємства, зокрема, сприяння про надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Гроші вилучили. Після оголошення посадовцеві про підозру, йому будуть обирати запобіжний захід», – йдеться у повідомленні.
Посадовцеві вручать підозру за ч.2 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом), яка передбачає до п'яти років ув'язнення.
Як повідомляє ВолиньPost, йдеться про заступника голови Ковельської РДА Дмитра Красносельського. Зазначимо, що Дмитро Красносельський народився у Луганську, в 2014 році очолив місцеву РДА. З вересня 2020 переїхав на Волинь, зокрема, тоді його призначили на посаду заступника голови Маневицької РДА. В квітні 2021 року він почав працювати в Ковельській РДА.
За темою
- На Львівщині викрили масштабну схему поборів з підприємців-імпортерів квітів
30.08.2024, 18:41
- На Львівщині нетверезий водій пропонував хабар поліцейським
08.09.2023, 18:10
- Нардепу фракції "Слуга народу" Трухіну оголосили підозру за спробу підкупу поліцейських
07.09.2022, 19:16
- Посадовця Укртрансбезпеки в Ужгороді затримали за систематичні хабарі
02.09.2022, 16:55
- На хабарі у 5 000$ викрили заступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області
31.08.2022, 17:19
Обговорення
Луцьк
ТОП
На Львівщині 23-річного хлопця вкусила змія
Жорстока розправа після застілля: 79-річний чоловік загинув від рук сусіда
Суперечка на дорозі закінчилася стріляниною: чоловік вистрелив у вантажівку і поранив себе
Масштабна пожежа на Львівщині: згоріло 11 будинків через підпал сухостою
На Львівщині затримали рецидивіста за пограбування пенсіонера біля обмінника: йому загрожує до 10 років тюрми
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої