07.07.2022, 14:05
Заробляли мільйони на пільговому розмитненні автівок: СБУ затримала злочинне угруповання на Львівщині
СБУ затримала на Львівщині угруповання, яке підробило документи для в'їзду понад 40 тисяч імпортних автомобілів на територію України
Про це повідомляє Служба безпеки України.
До складу злочинного угруповання входили посадовець Львівської митниці, троє митних брокерів та громадянин однієї з країн ЄС.
Як додають у офісі Генерального прокурора, підозрювані гарантували безперешкодне та позачергове розмитнення і постановку на облік автівок без попереднього зняття з іноземної реєстрації. За це вимагали від 500 до 1 тисячі доларів. Також під виглядом брокерських послуг вартістю 50-150 доларів організовували безперешкодне митне оформлення. Таким чином, незаконні прибутки учасників схеми склали мільйони доларів.
Під час обшуків правоохоронці виявили 1,2 млн гривень та чорнову бухгалтерію, яка підтверджувала протиправну діяльність. П’ятьом учасникам схем повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 4 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) Кримінального кодексу України та ч. 3 ст.369-2 (зловживання впливом).
За темою
- Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
30.04.2026, 17:45
- Компанія Control Process S.A має залишити будмайданчик сміттєпереробного заводу до кінця цього тижня
30.04.2026, 16:50
- У Львові врятували нирки дівчинці з пухлинами в обох органах
30.04.2026, 12:53
- У центрі Львова з’явиться площа імені Андрія Парубія
30.04.2026, 11:51
- На Львівщині під час риболовлі гачок пробив повіку 12-річному хлопчику
30.04.2026, 11:41
Обговорення
ТОП
У Львові загинув громадянин Австралії після падіння з вежі Ратуші: що відомо
У Львові невідомий намагався підпалити мечеть
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Умєрова і Шефіра викликають до ТСК через «плівки Міндіча»
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми