07.04.2020, 13:55
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
Мобільний додаток для контролю режиму обсервації і самоізоляції запущено, його невикористання буде прирівнюватися до порушення режиму і спричинить накладення штрафів.
Про це заявив віцепрем'єр міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі телеканалу "Україна 24", цитує "Інтерфакс-Україна"
Пряма мова Федорова: "Протягом 14 днів людині буде приходити до 10 push-повідомлень на день. Потрібно буде зробити своє фото, і під час здійснення фотографії буде включатися геолокація. Якщо буде порушено режим карантину, а невикористання додатку по суті буде порушенням режиму карантину, вже існують певні врегульовані суми штрафів, які людині потрібно буде заплатити".
Міністр цифрової трансформації також зазначив, що на цей час є три цільові аудиторії програми: люди, які повернулися з-за кордону і підлягають обсервації; хворі, які перебувають на домашньому лікуванні, а також особи з підозрою на коронавірусну хворобу.
Крім того, на сайті Мінцифри відзначається, що в додатку "Дія" також буде доступний сервіс push-повідомлень, які будуть надавати актуальну інформацію про поточний стан справ з протидії коронавірусу в Україні.
Через сервіс українцям стануть доступні повідомлення про актуальні рішення уряду, про введення обмежувальних заходів і умови карантину, а також практичні рекомендації щодо того, як убезпечити себе і своїх близьких від зараження.
Федоров додав, що є певний час, за який людина має пройти перевірку в застосунку, втім не уточнив, скільки саме.
"Дія" працює як при наявності інтернету, так і в офлайн-режимі.
Нагадаємо, Кабінет міністрів зобов'язав Міністерство цифрової трансформації в термін до 5 квітня 2020 року розробити і впровадити електронний сервіс для проведення моніторингу дотримання самоізоляції і / або обсервації особами, які потребують зазначених протиепідемічних заходів.
За темою
- У Шептицькому матір школярки повторно оштрафували через систематичні прогули доньки
22.05.2026, 13:46
- Українським водіям почали виписувати штрафи через «застарілі» посвідчення
06.02.2022, 09:09
- Львів'янина оштрафували на 17 тис. грн за відсутність паспорта при собі
08.12.2021, 13:59
- У Львові оштрафували адміністраторку магазину на 17000 грн за невакциновану продавчиню
29.11.2021, 14:33
- Рада встановила штрафи за продаж ліків дітям
17.11.2021, 13:08
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні