На думку міністра культури, законопроект необхідно терміново допрацьовувати, оскільки він уже "перезрів".
Законопроект Про медіа буде винесено на голосування до Верховної Ради, імовірно, до кінця травня, заявив міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв'ю Радіо свобода, опублікованому в неділю, 9 травня, передає Кореспондент.
"Я сподіваюся, що, можливо, в середині, можливо, наприкінці (цього місяця - ред.). Принаймні, ми ставимо собі це за мету", - уточнив міністр.
При цьому він зазначив, що закон терміново необхідно допрацьовувати.
"За цей час, поки обговорюється закон про ЗМІ, він вже трохи відстає від реалій. <...> Закон уже перезрів, його потрібно доопрацювати якомога швидше, вносити до Верховної Ради, тому що він створює рівні права для всіх гравців на медіаринку", - сказав Ткаченко.
На думку урядовця, українські медіа потребують регулювання.
"Усі дискусії зводяться до того, що не треба нас регулювати взагалі. Такого вже не буде. Тому що світ не стоїть на місці. І така регуляція існує в Європі, і така регуляція починається в Америці. Тому, вибачте, будемо рухатися разом із цивілізованим світом", - підкреслив Ткаченко.
Нагадаємо, 85% редакторів українських ЗМІ не підтримують закон Про медіа в нинішній редакції, 6% - підтримують, а 9% - або утримуються від підтримки, або не вивчали чи не вважають актуальною цю законодавчу ініціативу.
За темою
- На Харківщині з мінно-вибуховими травмами «швидка» забрала двох дітей – ДСНС
11.11.2024, 23:16
- Стало відомо, хто очолить Львівську податкову
03.02.2022, 15:07
- Кабмін звільнив голову ДСНС Чечоткіна і призначив в.о.
10.11.2021, 14:34
- Кадрові перестановки в Кабміні: стало відомо, коли визначать кандидатів
08.10.2021, 14:59
- На Львівщині жінку вкусила змія
10.09.2021, 11:09
Обговорення
Політика
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми