04.12.2023, 14:51
Закарпатець намагався вчетверте втекти з України, цього разу на надувному матраці
Прикордонники затримали закарпатця, який намагався вчетверте втекти з України. Настирливий відчайдух цього разу збирався штурмувати повноводну Тису на надувному матраці
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Відомо, що 29-річного жителя Коломиї, який вже вчетверте спробував незаконно потрапити за кордон, затримали на Закарпатті прикордонники відділу "Ділове".
Двічі українець "перевіряв" надійність охорони кордонів на Одещині, та вже вдруге приїхав з цією ж метою на Закарпаття. Попри неодноразові застереження прикордонників та всупереч здоровому глузду, настирливий відчайдух планував перепливати повноводну Тису.
"Про серйозність намірів прикарпатця красномовно свідчив плавзасіб, яким чоловік збирався «штурмувати» смертельно небезпечну водну перепону. Це чи не найбільший плавзасіб, який довелось бачити прикордонникам під час припинення спроб порушення кордону – надувний матрац. А ще чоловік, який має невеликий зріст, вдягнув дитячу рожеву шапку, аби здаватися дитиною та відвернути увагу прикордонників. Для встановлення усіх обставин правопорушення чоловіка доставили у прикордонний підрозділ", – йдеться у дописі.
Загалом впродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 13 спроб порушення держрубежу, у результаті чого затримали 22 порушники. Втікачів притягнули до відповідальності за ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". За даний вид правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 тисяч гривень до 13600 тисяч гривень або ж адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.
За темою
- На Закарпатті водійку засудили до 8 років за ДТП, у якій загинули прокурорка та її 13-річний син
29.07.2026, 17:44
- В Ужгороді затримали чоловіка, який влаштував стрілянину в Шахтинському лісі
24.07.2026, 21:17
- До Словаччини за 17 тисяч доларів США – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
10.07.2026, 12:08
- На Закарпатті затримали депутата, який переховувався від 8-річного вироку за напад на туристів
08.07.2026, 19:56
- Пили воду з колодязя: під час відпочинку на Закарпатті масово отруїлися школярі та їхні батьки
08.07.2026, 10:09
Ужгород
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні