• Головна
 • Новини
 • Загроза нового сепаратистського руху: СБУ провела обшуки на Львівщині

21.12.2020, 15:44

Загроза нового сепаратистського руху: СБУ провела обшуки на Львівщині

Працівники Управління СБУ у Львівській області провели на території області обшуки в осіб, які причетні до сепаратистських дій.

Обшуки, зокрема  відбулись у м. Львові у Бугайця Сергія Георгійовича та Паласа Віктора Григоровича, а також у с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області у Шкелебей Богдани Іванівни.

Під час проведених обшуків вилучили документальні матеріали щодо причетності зазначених осіб до створення псевдодержавних органів влади.

Нагадаємо, 21 грудня в Києві анонсували проведення “Всеукраїнського національного конгресу”, у межах якого хотіли запропонувати “перезаснувати державу Україна”. Зокрема  «активісти» хотіли створити нові органи влади: законодавчі, виконавчі, праовохоронні, податкові, органи безпеки тощо.

Інформацію про свої наміри вони активно розповсюджували на своїх публічних сторінках у соцмережах.  Служба безпеки України негайно відреагувала на дії заколотників і 19 грудня по всій Україні здійснила низку обшуків та допитів відповідно до відкритого кримінального провадження за ст. 353 ККУ (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

Серед учасників руху – 39-річний мешканець Дніпра Анатолій Балахнін, який вважає себе “ідеологом”. Він не має юридичної освіти, проте запевняє, що самостійно вивчив українське законодавство і трактує його по-своєму.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: