• Головна
  • Новини
  • Загиблий захисник, який 8 місяців вважався зниклим безвісти, повернеться на Львівщину

26.01.2025, 21:33

Загиблий захисник, який 8 місяців вважався зниклим безвісти, повернеться на Львівщину

На Львівщині готуються до останнього прощання із загиблим воїном Олегом Якимівим, мешканцем села Рихтичі Дрогобицької громади, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російського агресора.

Герой повернеться додому

Олег Якимів, старший стрілець-оператор 1-го єгерського батальйону військової частини А4056, близько восьми місяців вважався зниклим безвісти. Зв’язок із ним обірвався 28 квітня 2024 року під час бою в районі Семенівки на Покровському напрямку. Родина отримала підтвердження про його загибель лише тиждень тому.

Траурний конвой із тілом Героя прибуде до Дрогобича у понеділок, 27 січня. О 13:00 його зустрінуть на перехресті Героїв, після чого домовину доставлять до рідного села Рихтичі. Там о 19:00 відбудеться парастас. Чин похорону призначено на 11:00 вівторка, 28 січня, у церкві святого Василія. Захисника поховають на місцевому кладовищі.

Життя, віддане боротьбі за Україну

Олег Якимів народився 25 січня 1987 року в селі Рихтичі. Після навчання у місцевій школі здобував освіту в ПТУ №15 та Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Працював на підприємствах «Леоні» та ТзОВ «Тиса», а також у місцевій електромережі.

7 лютого 2024 року він приєднався до лав Збройних Сил України, виконував бойові завдання на передових позиціях.

У загиблого воїна залишилися мама, тато, брат і племінниця.

Вічна пам’ять Герою

Олег Якимів став символом самовідданості та мужності у боротьбі за свободу України. Громада Львівщини віддасть йому останню шану, проводжаючи його в останню путь.

Вічна слава Герою України!

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: